Teklif Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin, en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Kişisel verilerimin bilgilendirme’de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ediyorum.

İletişim

Avrupa'nın Eğlence
Ekipmanı Tedarikçisi

EFES Play

Türkiye ve Dünya'da birçok oyun alanı ve ürünü bulunan Efes Play, anahtar teslim oyun alanları tasarım, tedarik ve üretiminde 22 yılı aşkın tecrübesiyle uluslararası düzeyde lider konumdadır.

Efes Play, Avrupa standartlarına uygun yerli üretim yapan ve Avrupa ülkelerine ihracat gerçekleştiren iç mekân oyun parkı üreticisidir. Oyun parklarında kullanılan tüm ekipmanlar, mevcut güvenlik ve kalite standartlarına uygundur. Proje bitiminde uluslararası yetkili standart ve denetleme kuruluşları tarafından sertifikalandırılabilir.

Efes Play, çocuklar için güvenli, gelişimlerini destekleyici, renkli ve yaratıcı iç mekân oyun parkları, büyük yaş gruplarına ise beklentilerini aşacak kadar eğlence ve macera dolu parkurlar üretir. Daima ileriye dönük düşünen şirket vizyonu ile tüm müşteri portföyüne ve potansiyel müşterilerine yenilikçi tasarım ve ürün grupları sunmaya devam ediyor.

İnanıyoruz ki işletmeniz ve sizin için doğru ortak: Efes Play!

Rakamlarla
Efes Play

İnanıyoruz ki işletmeniz ve sizin için
doğru ortağınız: Efes Play!

+

Yıllık tasarım, tedarik
ve üretim tecrübesi

+

Ülkeye oyun
parkı ihracatı

+

Farklı ürün çeşidi

+

Tamamlanmış proje

Çözüm Ortağınız

Sektörün uluslararası fuarlarına devamlı katılım sağlayan Efes Play, trendleri yakından takip eder ve bunu müşterileri ile paylaşarak hizmetlerini sürekli güncel tutar.

Müşterilerin istekleri doğrultusunda en uygun ürün seçimine yardımcı olur, en iyi fiyata temin ederken kaliteden ödün vermez. Oyun parkları, mekanınızın ölçülerine uygun 3D tasarımlarla şekillenir. Uzun ömürlü ekipmanlar ile uzun vadede memnuniyet sağlanır.

Image

Önceliğimiz: Çocuklarınızın Güvenliği

Çocukların sağlığı ve güvenliği her şeyden önemlidir.

Oyun alanlarının üretiminde, güvenlik ve imalat standartları ayrı bir önem taşımaktadır. Bugüne kadar Türkiye'nin birçok iline ve 52 ülkeye ihracat yapan bir firma olarak Efes Play, alanında bilgi ve tecrübe sahibi ekibi ve yüksek kaliteli ekipmanları ile tüm güvenlik koşullarını olması gereken şekilde sağlamaktadır.

Efes Play, uluslararası yetkili standart ve denetleme kuruluşları tarafından sürekli kontrol edilip sertifikalandırılan, EN14960 ve EN1176 normlarına uygun ürünler üretir.

DÜNYANIN HER YERİNDEYİZ!

dataLayer.push(arguments);